25 stycznia 2014

Przyspieszony kurs przeklinania

Kwiatowy Tato nam imponuje. Coraz bardziej. Przeszedł niespodziewanie od wyznawania zasady "zepsuło się - wyrzuć i kup nowe" do majsterkowania na wysokim poziomie (KLIK). 

Wczoraj padła nam suszarka. Zapanowała iście grobowa atmosfera, którą przerwał pan domu, pojawiając się z suszarką, a potem ze skrzynką z narzędziami. Podniecenie Igiego nie miało granic. Miernik elektryczny, klucz nasadowy!!! Bomba! Rozbieranie suszarki na części pierwsze okazało się być tak fascynujące, że pierwszy raz w życiu Młody pogardził pieczeniem ciastek. A to już coś znaczy :-)

Okazuje się jednak, że suszarki to twory niezwykle niebezpieczne. TK podczas (ostatecznie udanej) naprawy zadawał sobie coraz to nowe rany cięte oraz jedną kłutą (drut pod paznokciem, wyrafinowana tortura). Igi pozornie zajmował się śrubkami, ale ja podejrzewam, że to wszystko było przykrywką i tak naprawdę jego celem było wchłanianie niecenzuralnych wyrazów mamrotanych przez rodziciela.

Sprawdzimy przy najbliższej okazji, gdy będzie zakładał rajstopy ;-)

15 komentarzy:

 1. O, przy zakładaniu rajstop każdemu może się zdarzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahaha! czekam w takim razie na relacje z ubierania rajstop :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podobały mi się komentarze Tomka:D
  Co do zakładania rajstop - jestem tego samego zdania co Miłka:) Każdemu może się zdarzyć:D Wierz mi, że gdyby to tak szybko szło Hanka byłaby mistrzem przeklinania:/

  OdpowiedzUsuń
 4. To mój Staś niestety już sporo wchłonął takich tatowych zwrotów mamrotanych po cichu przy jakiś pracach domowych. Czasem mnie zaskakuje, a w święta zaskoczył także babcię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny post :) A blog super :)

  http://www.juniorsworld1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dzieci za brzydkie słowa dostają minusy. Tak więc jeżeli tatusiowi się coś wymknie, to zostaje przez Myszy napiętnowany - "Mama, tata dostaje minusa, powiedział....."

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dzieciatko tez wie, ze sie nie przeklina... Ale znalazla sposob, by swe ulubione brzydkie slowa jakos przemycic... "Mummy, we don't say F*ING HELL.. F*ING HELL is a very bad word, isn't it? We don' t say STUPID.." I jak tu sie nie usmiac!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko bardzo życiowe, ale co Igi robi w pralce! ?
  Bo mi się trochę słabo zrobiło...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. muszę zdradzać tę tajemnicę? to nie pralka, a suszarka (ok, mała różnica) ;) wnętrze jest całkowicie wybebeszone w celach naprawczych, a Igi stanął w pustej suszarkowej skorupce, by nadać zdjęciu właśnie takiego "dramatyzmu" :D

   Usuń
 9. Zaczynam żałować, że mam pralkę ładowaną od góry. Byłabym gotowa ją wybebeszyć dla takiego zdjęcia z moim Synem w roli głównej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. zdjęcie po prostu rozbraja! :D że o chłonięciu nie wspomnę... czekam na relację z zakładania rajstop :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Prałaś Igiego? :D Bomba :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. on jeste zawsze tak przybrudzony, że ręcznie to szkoda czasu :P

   Usuń

Twój komentarz się nie pojawił? To dlatego, że oczekuje na moderację. Opublikuję go najszybciej, jak tylko będę mogła!